www.strefa.invito.pl
Strona główna cennik przykłady pytania kontakt
www.strefa.invito.pl

strony internetowe, pakiety internetowe
W   5   M I N U T
WŁASNA STRONA INTERNETOWA

To dziecinnie łatwe:       Proszę wypełnić prosty formularz i potwierdzić zakup, a już po chwili o Państwa firmie i jej ofercie przeczytać będzie mógł każdy.   »»»

Można również tak:       Wybierz pakiet PIN (plus, gold, platinum), prześlij informacje i materiały przeznaczone do zamieszczenia na stronie WWW (tekst oferty, zdjęcia, itp.) do nas e-mail'em. Stronę bezpłatnie zredaguje webmaster.   »»»
KREATOR STRONY

 

Strefa prywatna - logowanie
 identyf:
 hasło:


Najczęściej zadawane pytania i pojawiające się wątpliwości.

Oto najczęściej pojawiające się wątpliwości użytkowników dotyczące internetu i stawiane nam pytania. Lista pytań i odpowiedzi nie jest zamknięta. Czekamy na kolejne zgłoszenia.


Chcielibyśmy być w internecie, ale ...

Internet to 'fajna sprawa', ale dostęp do internetu jest ciągle za drogi.
Aby zamieścić stronę internetową w sieci nie jest potrzebny, ani komputer, ani dostęp do internetu. Stronę zamieścić można np. na naszym serwerze. To inni użytkownicy internetu będą czytać Państwa ofertę.
 
Nasza oferta ulega częstej zmianie.
W takiej sytuacji, internet jest wręcz idealnym środkiem komunikacji, ponieważ daje możliwość prezentacji zawsze aktualnych informacji. Strony internetowe mogą być na bieżąco modyfikowane, nie tylko przez webmasterów. Stronę internetową uaktualniać możecie Państwo także samodzielnie. Najczęściej są to bardzo proste czynności związane z wypełnianiem formularzy.
 
W naszym sklepie jest mnóstwo towarów i nie sposób o nich wszystkich napisać.
Zapewne widzieliście Państwo gazety reklamowe hipermarketów. Nie trzeba pisać o wszystkim. Wystarczy zainteresować klienta ciekawymi produktami lub promocjami i zachęcić do przyjścia do sklepu.
 
Już jesteśmy w internecie, w katalogu firm.
Posiadanie własnej firmowej strony internetowej jest niezbędne, ponieważ strony są indeksowane przez wyszukiwarki internetowe, natomiast zapisy w bazach danych i katalogach nie zawsze. Informacja, której nie ma w wyszukiwarce, praktycznie nie istnieje. Trudno do niej trafić, nie jest więc czytana. Ponadto, zapisy w katalogach ograniczają się z reguły do danych teleadresowych firmy. Na stronie WWW możecie zamieścić Państwo znacznie więcej informacji i na bieżąco, samodzielnie je aktualizować.
 
Działamy lokalnie i informacja o nas w świecie nie jest potrzebna.
Państwa sąsiedzi korzystający z internetu, zainteresowani są właśnie firmami działającymi na rynku lokalnym. Nie zapominajcie Państwo o nich - przecież to Państwa klienci. Dostawcy towarów, wyrobów i usług też chcą do Państwa trafić. Poza tym, nigdy nie wiadomo.
 
Jesteśmy za małą firmą.
Internet nie jest 'wielkim światem' zarezerwowanym tylko dla największych. Wręcz przeciwnie, to szansa dla małych firm. W prasie, radiu, telewizji dobre miejsce na reklamę, dobra pora transmisji reklamy wiąże się z wysokimi opłatami, co dość skutecznie eliminuje małe przedsiębiorstwa. W internecie, strona za grosze jest równie łatwo dostępna, jak serwis informacyjny dużej firmy.
 
Po co nam reklama w internecie, skoro znamy wszystkich naszych klientów?
Informację zamieszczoną w internecie przeglądać będą nie tylko Państwa klienci, ale także np. dostawcy. Jeżeli mają do Państwa dotrzeć, muszą wiedzieć o Państwa istnieniu.
 
Nasi klienci nie korzystają z internetu.
To mało prawdopodobne.
 
Wolimy reklamę w prasie lub reklamę bezpośrednią.
Jedna forma reklamy nie wyklucza drugiej. Reklama internetowa może być doskonałym uzupełnieniem innych działań marketingowych. Jest pełniejsza, zawsze aktualna, jest dostępna 24 godz./dobę, a klient możne do niej dotrzeć i wrócić zawsze wtedy, gdy jest potrzebna.
 

UWAGA. Odpowiadamy na wszystkie pytania przesłane do nas: info@invito.pl. Na stronie WWW zamieszczamy jedynie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się wątpliwości.

 
 
  strona główna | kreator stron internetowych | cennik | przykłady stron | pytania (faq) | kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1998-2019 INVITO.pl