www.strefa.invito.pl
Strona główna kreator stron cennik przykłady pytania kontakt
www.strefa.invito.pl

strony internetowe, pakiety internetowe
W   5   M I N U T
WŁASNA STRONA INTERNETOWA

To dziecinnie łatwe:       Proszę wypełnić prosty formularz i potwierdzić zakup, a już po chwili o Państwa firmie i jej ofercie przeczytać będzie mógł każdy.   »»»

Można również tak:       Wybierz pakiet PIN (plus, gold, platinum), prześlij informacje i materiały przeznaczone do zamieszczenia na stronie WWW (tekst oferty, zdjęcia, itp.) do nas e-mail'em. Stronę bezpłatnie zredaguje webmaster.   »»»
KREATOR STRONY

 

Strefa prywatna - logowanie
 identyf:
 hasło:


Z R Ó B   T O   S A M.   KREATOR STRON INTERNETOWYCH.

Stronę internetową założyć możecie Państwo samodzielnie (wystarczy wypełnić poniższy formularz) lub może to zrobić bezpłatnie webmaster, na podstawie otrzymanych od Państwa pocztą, faxem lub telefonicznie informacji. W przypadku wątpliwości lub jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt.

INSTRUKCJA.

Proszę starannie wypełnić poniższy formularz. Pola oznaczone * muszą być wypełnione. Zaraz po zatwierdzeniu wprowadzonych danych przyciskiem OK, pojawi się odnośnik (link) do Państwa własnej strony WWW. To wszystko.

W kolejnym kroku, tj. po zalogowaniu się na stronie www.strefa.invito.pl (okienko: Strefa prywatna - logowanie) możliwe będzie dodanie nowych informacji, wprowadzenie zmian, dodanie zdjęć, itd.

  
W 5 MINUT WŁASNA STRONA INTERNETOWA - KREATOR STRONY, ZAMÓWIENIE
  
1. Identyfikator strony - krótka nazwa firmy.

Identyfikator (np. krótka nazwa firmy lub nazwisko) stanowić będzie część adresu internetowego Państwa strony, np. www.identyfikator.invito.pl, itp. Jeżeli to pole pozostanie puste, nazwę zaproponuje webmaster. <łac. invito = zapraszam>
 

identyfikator: - pole może pozostać puste
 Nazwa o długości max. 12 znaków, składać się może tylko z małych liter i cyfr (pierwsza musi być litera) i nie może zawierać znaków diakrytycznych (np. ą, ę, ń, ż, itp.) i znaków specjalnych poza: -
  
2. Informacje teleadresowe.

Informacje zawarte w tych polach pojawią się na Państwa stronie. Prosimy o ich staranne wypełnienie. Po założeniu strony, modyfikacja tych danych możliwa będzie tylko przez webmastera.
 

nazwa firmy*:
kod*:  miejscowość*:
ulica, numer*:
telefon:
fax:
tel. kom:
e-mail:
www:
logo: GIF, JPG, <65kB
  

3. Treść strony - informacja o firmie, produktach, usługach, itp.

Wpisany tu tekst pojawi się na pierwszej stronie Państwa serwisu internetowego. Wszystkie trzy pola (tytuł, podtytuł, treść) są równoważne. Różni je tylko zastosowana czcionka. Dodatkowe informacje, podstrony, nowy tekst i zdjęcia wprowadzić można w drugim etapie. Treść strony może być wielokrotnie modyfikowana. Jeżeli w tej chwili nie posiadacie Państwo przygotowanej informacji, zmiany można wprowadzić później. Proszę wypełnić dowolne pola.
 

 Czcionka tytułu, czcionka podtytułu, czcionka treści

tytuł:

podtytuł:

treść:

porada:


Z punktu widzenia działania internetu, korzystnie jest przedstawiać szczegółowo ofertę firmy. Im więcej informacji tekstowej, tym łatwiej użytkownicy internetu trafią na Państwa stronę. Wyszukiwarki internetowe indeksują słowa.

  

5. To już wszystko.
  

Za chwilę Państwa strona pojawi się w internecie. Proszę sprawdzić poprawność wprowadzonych danych, zaznaczyć kratkę obok i nacisnąć przycisk OK.

 


 

Zabrania się publikowania treści naruszających prawo, netykietę, dobre obyczaje lub działanie na szkodę kogokolwiek. Zastrzegamy sobie prawo do ostatecznej oceny i niepublikowania stron naruszających te zasady.

pakiet*: PIN plus   PIN gold   PIN platinum
 
 
  

UWAGA. W okresie trwania testu pakiety internetowe PIN mają jednakową, ograniczoną funkcjonalność.

  
 
 
  strona główna | kreator stron internetowych | cennik | przykłady stron | pytania (faq) | kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1998-2017 INVITO.pl